Zabudnuté heslo
   
Kategórie
Knihy pre deti
Novinky
 
 
 
 
Milan Paprčka a kolektív
 
Milan Paprčka, Adriana Drugová
 
Milan Paprčka, Simona Nádašiová
 
 
Milan Paprčka,Ľuboš Vyskoč a kolektív
 
Martin Goodman
 
Soňa Harasimová
 
 
Ochrana osobných údajov

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV A OCHRANA SÚKROMIA


    Internetové kníhkupectvo www.diderot.sk prevádzkuje spoločnosť DIDEROT s.r.o. Spoločnosť sídli na Eötvösovej ulici 59/2817, 945 01 Komárno, IČO 35952237 , IČ DPH 2022052087.
    Niektoré Vaše údaje majú povahu osobných údajov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Z dôvodu poskytovania hodnotných služieb potrebujeme poznať niektoré vaše osobné dáta. Tieto údaje a údaje o vašich nákupoch ochránime pred zneužitím a garantujeme vám, že ich nebudeme poskytovať tretím osobám – okrem partnerov sprostredkujúcich platobný styk, ako sa banky a pod. Tieto údaje je potrebné nám poskytnúť, aby ste sa u nás mohli zaregistrovať (meno a priezvisko, presná adresa, krajina, e-mailová adresa, Vaše telefónne číslo, ak nakupujete ako firma / živnostník, sú potrebné aj údaje: obchodný názov, IČO, IČ DPH, bankové spojenie (pre vystavenie faktúry a správne zaúčtovanie).

   Pri samotných platbách je dôležité pripomenúť, že sa už nebudete nachádzať na našej webstránke, pretože budete presmerovaný na webstránku zvolenej banky /Vašej banky/, kde budete môcť peňažnú transakciu previesť. Číslo PIN či číslo vašej platobnej karty nám nebudú dostupné, vymieňať si ich budete iba s Vašou bankou. Po úspešnom zrealizovaní platby, nám banka poskytne elektronickú informáciu a následne sa vybaví Vaša objednávka.
    Všetky Vaše objednávky sa automaticky uložia v našej databáze a budú vedené kvôli evidencii, reklamácii a i k Vašej spätnej kontrole / nie sú poskytované tretej strane.
    Používaním našeho internetového obchodu súhlasíte s evidovaním a používaním informácií o Vás a Vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok. Naše internetové kníhkupectvo si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti, v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá narábania s dátami. 

TOP 10 knihy
Jill Santopolová - Stratené svetlo
Jill Santopolová
Jamie Brennerová - Nekonečné leto
Jamie Brennerová
Minna Lindgrenová, Andrej  Rády - Babičky: Skaza Večerného hája
Minna Lindgrenová, Andrej Rády
Karen Dionne - Dcéra močiarneho kráľa
J.Tilar Mazzeová - Irenine deti
J.Tilar Mazzeová
Ďalej na zoznam »
Akciové knihy
Veľký výpredaj!


Ďalej na zoznam »
 
Akciové knihy
Newsletter
Zadajte Váš email: